slaidshows

Pirts Muzejs

Pirts Muzejs ir privāts brīvdabas muzejs – vienkāršs un pamatīgs. Muzejs atrodas 40 km no Rīgas pie Murjāņu – Saulkrastu ceļa. Šobrīd Pirts Muzeja ekspozīcija sastāv no sešām vēsturiskām un vienas jaunuzceltas pirts. Visas pirtis ir darbojošās, taču mēs iesakām klientiem izbaudīt melnās pirts īpašo un neatkārtojamo pirmatnīguma gaisotni Lielajā Melnajā pirtī.

Muzejs atrodas nepārtrauktā attīstībā kopš tā dibināšanas 2008.gadā, un tā nākotnes plānos ietilpst piedāvājumu paplašināt līdz divdesmit dažādām pirtīm no visiem Latvijas nostūriem.

Mūsu vīzija ir izveidot Pirts Muzeju par izcilu izziņas un aktīvās atpūtas vietu ģimenēm, kā arī ikkatram, kurš vēlas iepazīt pirti, klausoties zinoša gida stāstījumā, vai izbaudīt pirts unikālās vērtības, ļaujoties ķermeņa un gara piedzīvojumam prasmīga pirtnieka uzraudzībā.

Pirts Muzejs darbojas visu gadu, tikai liela sala un dziļa sniega laikā vēlētos ieteikt  apmeklējumu neieplānot, jo uzņemšanas ierobežojumi var viesošanos muzejā  padarīt nekomfortablu. Muzeja apskati un gida pakalpojumus lūdzam iepriekš pieteikt saimniekiem, kas no visas sirds rūpējas, lai iepriecināts tiktu katrs apmeklētājs.

Tel. 29459358

 

 

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates