Pirts pie upes

PIRTĪ PIE UPES (~70 kvadrātmetri) ir divi stāvi – pirmajā atrodas pērtuve, lielā istaba ar virtuves stūri (ledusskapis, tējkanna, elektriskā plītiņa, mikroviļņu krāsns, trauki līdz 15 personām), kamīnu un galdiem, kā arī atsevišķa dušas telpa un WC. Siltais ūdens, pirmajā stāvā apsildāma flīžu grīda.
Pērtuve ļoti ērta, tajā atrodas ar malku kurināma pirtskrāsns, pareiza ventilācija nodrošina labu garu un vieglu elpošanu. Lāvas veidotas tā, lai uz katras varētu apgulties un izstiepties pilnā augumā. Ja pērtuvē sēž, tā izmantojama 6 - 7 cilvēkiem vienlaikus.
Otrajā stāvā ir divas guļamistabas - vienā 2+2, otrā 2+1 guļvietas, kā arī divvietīgs dīvāns nišā aiz skursteņa. Iespējamas arī saliekamās gultas un matrači gulēšanai uz grīdas, kā arī 3 vietas gulēšanai pirmajā stāvā uz sēžamajām lažām.
Ārā apkurināms kubls, spēļu vieta bērniem, grils, ugunskura vieta.
Pēc vēlēšanās varam izīrēt pirtsmāju uz dienu, nedēļas nogali, vai ilgāku laiku, arī kā brīvdienu māju.
Pieejami pirtnieka pakalpojumi, masāža.
Pirtī drīkst (vajag) mest garu uz akmeņiem, lietot pirtsslotas.
Dažādu skrubju un masku lietošanas kārtību lūdzam saskaņot ar saimniekiem pie pirts pasūtīšanas.

Kompānijām ar vidējo vecumu līdz 25 gadiem, rezervējot telpas jāiemaksā  drošības nauda 200,- EUR apmērā.

 

Tel. 29459358

 

 

Godu māja

GODU MĀJA ir no Latgales atvesta simtgadīga guļbūve, no jauna uzbūvēta nomaļā vietā Lojas upītes krastā. Māja ir aptuveni 140 kvadrātmetrus liela, no tiem 80 pirmajā stāvā. Atsevišķā netālu uzbūvētā namiņā ar terasi izvietota mūsdienu prasībām atbilstoša virtuve un sanitārais mezgls ar divām tualetēm un dušām.
Māja piemērota nelielu viesību un semināru rīkošanai (maksimums 20 cilvēku). To piedāvājam izmantoto kopā ar melno pirti, rūķīšu pirtiņu un apkurināmu kublu. Ir iespējams pasūtīt svētku galdu. Otrajā stāvā iespējas pārnakšņot 15 cilvēkiem (gultas un matrači uz grīdas).
Godu māju piedāvājam izmantot kā brīvdienu māju, kur ģimenei pavadīt nedēļas nogali vai ilgāku laiku. Ļoti ērti šeit ir atpūsties, ja laiku pa laikam jāaizbrauc uz Rīgu – ceļā līdz Juglai jāpavada vien pusstunda.
Šajā mājā līdz brīdim kad tā tika pārvesta, nekad nav bijis elektrības un mēs esam centušies saglabāt tās auru. Šeit brīvi sadzīvo vecas lietas ar jaunām, nekas nav speciāli vecināts, lai izskatītos iederīgi. Godu māja vairāk piemērota eksotikas, ne "eiroremonta" cienītājiem.

Kompānijām ar vidējo vecumu līdz 25 gadiem, rezervējot telpas jāiemaksā  drošības nauda 200,- EUR apmērā.

Tel. 29459358

Mājas melnā pirts

Vēsturiska dūmu pirts, kas 2007.gadā pārvesta no tās pašas saimniecības Latgalē, kur Godu māja, atrodas pie dīķa. Pirts piemērota kompānijām skaitā līdz 6, maksimāli 8 cilvēkiem. Šai pirtij NAV SKURSTEŅA, tādēļ kurināšanas laikā dūmi iet pērtuvē, tādejādi to sasildot, dezinficējot un padarot sienas un griestus melnus. Melnajā pirtī noteikti jālieto slotiņas, bet nav nozīmes sagādāt lielu dažādību un cerēt izbaudīt smalkus aromātus – šeit jebkurā gadījumā dominēs dūmu smarža.

Melno pirti iespējams noīrēt kopā ar komunikāciju namiņu, kur atrodas dušas, tualetes un neliela atpūtas telpa ar virtuvīti. Ja vēlaties, varat pērties kā to darīja mūsu senči – sildot ūdeni traukos uz lāvas, un mazgājoties dīķī. Iespējams arī iet dušā pirms, pēc pēršanās, kā arī pēršanās laikā.

Pamatīga eksotika, ko kaut reizi dzīvē iesakām izbaudīt katram. Labs gars. Jāpiesaka laicīgi (vēlams vairākas dienas iepriekš), jo katra kurināšana aizņem 8 stundas. Ir iespējams piedalīties kurināšanas procesa beigu posmā un pirts sagatavošanā, lai uzzinātu kā to darījuši mūsu senči.

Mājas melnajā pirtī reizēm tiek kūpināta gaļa, bieži zivis. Pasūtot melnās pirts kurināšanu, var piesūtīt klāt pēc somu metodes pirtī kūpinātu zivi: kamēr pirts tiks karsta, uz lāvas paplātē būs gatava silta, sulīga, tieši jums žāvēta zivtiņa.

Mājas melnajā pirtī pieejami pirtnieka pakalpojumi.

Iespējams noīrēt  tikai siltajā sezonā: aprīlis – oktobris.


Tel. 29459358

Rūķīšu pirtiņa

RŪĶĪSU PIRTIŅA ir tipiska somu pirts. Tā izvietota lapenē pie dīķa blakus Godu mājai, bet atstatus no citām ēkām. Īpaši labi noderēs piknikam brīvā dabā. Pirtiņu var izīrēt kompānijas skaitā līdz 6 cilvēkiem uz vairākām stundām kopā ar komunikāciju namiņu, kurā ir atpūtas telpa, vai ar nakšņošanu Godu mājā. Ja pavadīsiet brīvdienas nelielā kompānijā Godu mājā, Rūķīšu pirtiņas lietošana bez jebkādiem ierobežojumiem būs iekļauta cenā
Pirtī jaudīga ar malku kurināma pirtskrāsns, kas nodrošina labu garu un ātru piekurināšanu. Droši drīkst mest garu un izmantot slotiņas.
Pie mums vienmēr var iegādāties pirtsslotas. Vasarā svaigas vai kaltētas, ziemā saldētas vai kaltētas.
Dažādu skrubju un masku lietošanas kārtību pirtī lūdzam saskaņot ar saimniekiem pie pirts pasūtīšanas.

Kompānijām ar vidējo vecumu līdz 25 gadiem, rezervējot telpas jāiemaksā  drošības nauda 200,- EUR apmērā.

Tel. 29459358

Kontakti

"Laipas", Sējas novads,
LV-2142, Latvija
GPS N57*10'0" E24*38'24"
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel. 29459358

 

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates